Spotkanie STNxDFUM „Szkoła Doktorska – co warto wiedzieć?”

Drogie Studentki, Drodzy Studenci

– jeżeli zastanawiacie się, czy warto zarektrutować się do Szkoły Doktorskiej,
– jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda rekrutacja, jak i kiedy się najlepiej do niej przygotować,
– jeżeli chcielibyście się dowiedzieć z czym wiąże się uczestnictwo w Szkole Doktorskiej i jakie daje możliwości,
– jeżeli chcielibyście poznać działalność organizacji doktoranckich…

To mamy zaszczyt zaprosić Was na spotkanie z Członkami Zarządu Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych (DFUM), Doktorantami Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UMK! Nasi Goście opowiedzą Wam o najważniejszych kwestiach związanych z doktoratem i odpowiedzą na nurtujące Was pytania.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 08.03.2024 o godz. 15:30 w auli DS nr 3

Zaproszeni Goście:

mgr Małgorzata Grochocka – doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu, przewodnicząca Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych oraz członek Szerokiego Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Jest członkinią Oddziału Bydgoskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej PTD) oraz laureatką Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.

Lek. Jakub Husejko, lekarz rezydent z kliniki geriatrii, doktorant Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UMK, opiekun sekcji lekarskiej Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Geriatrii i Chorób Wewnętrznych, II wiceprzewodniczący Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznej, przedstawiciel doktorantów Wydziału Nauk o Zdrowiu w Radzie Doktorantów, przedstawiciel doktorantów Rady Dyscypliny Nauk o Zdrowiu, skarbnik kujawsko – pomorskiej sekcji Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Doktoranckie Forum Uczelni Medycznych to ogólnopolska organizacja zrzeszająca delegatów reprezentujących samorządy doktorantów uczelni należących do Konferencji Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych (KRAUM) oraz V Wydział Polskiej Akademii Nauk, blisko współpracująca i związana z Krajową Reprezentacją Doktorantów.

Więcej informacji pod adresem: https://www.facebook.com/events/1081851546486543