SKN Alergologii i Gastroenterologii Dziecięcej

Przewodniczący: Olimpia Wiciun
Kontakt: wiciunolimpia@gmail.com

SKN Alergologii i Gastroenterologii Dziecięcej daje studentom
możliwość uczestnictwa w dyżurach nie tylko w KiK Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii, ale również w Pediatrycznej Izbie Przyjęć.

W ramach działalności koła organizowane są spotkania zarówno przez członków SKN jak i we współpracy z opiekunem. Osoby zainteresowane pracą naukową mogą brać czynny udział w tworzeniu prac przeglądowych, case reports czy projektowaniu i realizacji prac oryginalnych. Uzyskaliśmy wyróżnienie za działalność w roku 2020/2021 w kategoriach: publikacje w czasopismach zagranicznych (1 pierwsze miejsce) oraz udział w konferencjach międzynarodowych (3 miejsce). Wierzymy, że studenckie koła naukowe tworzone są przez studentów i dla studentów – od chęci członków zależy jak intensywnie i prężnie będzie wyglądała działalność SKN.

Jeśli alergologia, gastroenterologia czy pediatria są dla Ciebie interesujące –
zapraszamy, na pewno będziesz miał/miała okazję by poznać specyfikę tych obszarów medycyny!

Napisz do przewodniczącej i uzyskaj więcej szczegółów!
(w mailu: imię i nazwisko, kierunek studiów, rok studiów, 2-3 zdania o tym dlaczego chciałbyś/abyś dołączyć do naszego koła; w załączniku wypełniony wniosek o przyjęcie w poczet członków STN).